| R9kitty a întrebat:

Hey! As vrea si eu sa stiu in ce magazin pot gasi aparat foto subascvatic si care ar fi pretul. Daca nu, imi puteti da niste siteuri de incredere de unde as putea comanda? Dau funda. Mersi

3 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

Http://www.f64.ro/ Magazin special pentru aparatura foto-video. Mai sunt si altele pe net.

| KeepCalm a răspuns:

Nu cont de unde e. Se poate comanda pe net. Si in plus :Flanco si mai stiu sunt in mai multe orasehappy. Incearca la Daisobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de unde esti