| AnaPink123 a întrebat:

Hey,buna TPU! Eu sunt AnaPink123, si,ma intrebam,stiti cum se codeaza un layout pentru Howrse? Citisem ca pe codul HTML al paginii tale, dar eu nu ma pricep la HTML-uri.Va rog, mesaj pe Howrse spre Anuca (link: http://www.howrse.ro/joueur/fiche/?id=349570 ), cu titlul "Codarea layout-urilor" sau ceva de genul.Astept!

4 răspunsuri:
| AnaPink123 explică:

Hey,daca aveti intrebari LINK in comentariu pe TPU, asa va pot ajuta si eu!♥LOL!♥

| AnaPink123 explică:

Dau funda pentru raspunsul corect!
Si, va rog, pentru a avea layout pe prezentarea mea, plz, nu raspundeti daca e legat de un program care trebuie instalat, asta nu ma ajuta!

| AnaPink123 explică:

Va rog mult!

| AndreiHorvati a răspuns:

Pot sa-ti codez eu layout-ul.