| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey care anti-virus credeti ca e mai bun :kaspersky, nod32 sau avast?

10 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Kaspersky e cel mai bun, luat cu licenta bineinteles. Astfel vei primi update-uri regulat.

Cat despre IT Guru de mai sus care spune ca nu e bun daca ai jocuri: orice crack luat de pe un tracker va fi identificat drept virus. Acel crack are codul sursa rescris si astfel este depistat drept virus.

| MoonLight a răspuns:

Kaspersky este cel mai bun dintre toate, dar cu o conditie : Sa nu ai jocuri. Kaspersky este un antivirus care suspecteaza majoritatea executabilelor (.exe) nesigure sau care nu sunt protejate.
Avast este bun si el de asemenea, nu l-am incercat, dar am auzit ca e bun.
Insa nu am asa incredere in Nod32 chit ca este un antivirus simplu de folosit.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Avast

| ramona11ramona a răspuns:

Nod32

| Tzutzy09 a răspuns:

Hmmm,eu zic ca cel mai bun este nod32 deoarece pe anumit siteuri cu problema nu iti da voie sa intrii, avast din cate stiu eu trebuie cumparat.Deci eu zic ca nod32

| ionutzul31 a răspuns:

Dintre astea 3, NOD-ul.Dar ar trebui sa incerci si Shield Deluxewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast e cel mai bun, apoi kaspersky apoi nod32 happy!

| bkb300 a răspuns:

1.Nod32
2. Avast
3. Kaspersky

| basik a răspuns:

Nod32 cel mai bun

| AiMZeR a răspuns:

Avg-ul e cel mai bun.