| FashionVictim93 a întrebat:

Hey.ce parere aveti de mp3-ul acesta :ipod nano shuffle si mp4-ul acesta: player energy urban? ..care vi se pare mai ok calitate-pret. daca aveti si alte propuneri va rog sa le postati. ..Multumesc happy

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ambele sint niste rahaturi. Ce bani ai, cam ce muzica asculti si mai ales ce casti ai, daca ai deja. Daca nu, iti dau eu clona de ipod, sigilata, facuta de firma serioasa (Watson), cu 50 RON. happy

| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

In primul rand iPod-ul NU este un banal mp3, este pur si simplu un iPod!
In al doilea rand clar iPodul pentru ca se aude blana

Funda?