| anonim_4396 a întrebat:

IPod shuffle ce parere aveti de el?

9 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

E un iPod, merita. Insa, candva, undeva e posibil sa il urasti... pentru ca nu are display si probabil atunci iti doresti sa asculti o anume melodie. Se-ntampla! Daca treci peste acest "minuscul aspect", calitativ e undeva la un nivel inalt. L-am folosit vreo 2-3 saptamani, insa asa cum am spus, aveam nevoie sa ascult o anume melodielaughing. Acum am iPod Touch.

| anonim_4396 explică (pentru sonny89):

Nu ma incomodeaza aia eu vreau sa stiu daca calitatea audio e buna?

| sonny89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suficient de buna. Mie mi-a placut cum se auzea, desi sunt unii care spun ca nu se aude ca si celelalte iPod-uri...

| Mihaiadamache a răspuns:

Hmm micut, cam incomod ca nu are display.Mai bine ia-ti un Nano sau mai mult, 6G!

| cucubau1992 a răspuns:

Eu mi-am zis parerea despre ele

| B1zar a răspuns:

Merita sa-l ai, garantez 100 % pentru el.

| anonim_4396 explică (pentru B1zar):

Cat timp tea tinut?

| B1zar a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai l-am tinut vreo 4 luni, apoi l-am vandut. Ma plictisisem de el. Dar am fost multumit.

| anonim_4396 explică (pentru B1zar):

Ai mai avut alte mp3 playere? are ceva deosebit ipod asta?