| OnuOnulică a răspuns:

Tot varianta 4 (Casti Gaming Somic Senicc G1 Black) e cea mai buna din toate celelalte... daca vrei sa te apuci de gaming sunt castile perfecte.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Singura varianta care imi merge e 4.Si pare destul de buna pentru pretul lui.Incearca sa pui din nou link-urile.

| Anonymusu explică (pentru OnuOnulică):

Gata big grin
Sorry

| KodrutZ a răspuns (pentru OnuOnulică):

Normal, ca doar i le-a recomandat je.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Anonymusu):

Tot varianta 4 (Casti Gaming Somic Senicc G1 Black) e cea mai buna din toate celelalte... daca vrei sa te apuci de gaming sunt castile perfecte.

| bradutuI99 a răspuns: