| Bodnarescu_Ovi_1990 a întrebat:

Hey ce ziceti de telefonul Allview A5 Quad Black?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

E un telefon foarte bun tinand cont ca are un procesor Quad Core de 1, 3 GHz, display de 4, 3’’, doua camere foto, Android 4.2 Jelly Bean, conectivitate 3G prin HSPA+, jocuri, social media, muzica si o multime de aplicatii utile- cu A5 Quad, viata e mereu frumoasa!

O seara buna.

Răspuns utilizator avertizat
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

E un telefon bun, ca orice alt telefon de la Allview http://bit.ly/1zIvDjt.
Allview scoate cele mai bune telefoane cu calitate medie la un pret super bun