| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Cine stie un program de editat poze cu care sa decupez o persoana apoi sa o introduc in alta poza. dar in afara de pizap sad. Fundacelui maibun raspuns

Răspuns Câştigător
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Eu folosesc www.picmonkey.com pentru efecte etc. si pixlr.com
Toate sunt foarte bune, depinde de preferinte.
Pizap-ul este de adaugat efecte ieftine, parerea mea.
Paste fericit! :D

| xYumex a răspuns (pentru Rebelicious):

Mesc. Te Iubesc la nebunieee... Funditaaa :* :* :* :*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DavidTTwowTT a răspuns:

laughing Lasa tempeniile astea de programe tongue baga-te la Photoshop, dar in fine nu este pentru toti tongue Sper ca te'am ajutat si pentru incepatori ti'as recomandat Photoshop CreativeSuit 4(Ps Cs4) Bafta, dar totusi sa stii ca e foarte greu tongue. Mult noroc