| S3xYBoY a întrebat:

Hey! Cum fac si eu sa-mi reformatez calculatorul(detalii).

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Cum reformatezi un calculator ?
1 faci rosr de un cd bootable cu windows de obicei xp ca ruleaza bine
2.bagi cd inauntru si apesi f8 si o sati apara o chestie care o sa scrie :1 flopy
2 cd
3 maxteor
tu alegi cd si dai enter
apoi o sati apara ecranul albastru si jos o dunga alba si o sa tot intaleze fisiere asteti 5 min si iti apare hardu

Stergi tot ce e pe el si il iimparti apoi cum vrei uh

ai grija ca sa instalezi windowsu in c si sa faci fisierele ntfs apoi atepti 40 de min si e gata
http://www.sexpert.ro/forum/forum_display.php?fid=22&mid=151068

1 răspuns:
| danimotenel a răspuns:

Dai click dreapta pe unitatea pe care vrei sa o formatezi \formatare(iseamna ca o sa stearga tot) sau daca vrei sa formatezi tot, iei un ciocan mare si incepi sa dai in hard disk pana face poc si iese fum.