| Erika3001 a întrebat:

Hey! Cum faci pe Tumblr.com (pe blog) sa porneasca melodia singura? Sunt sigura ca e f simplu dar n-am rabdare sa cautlaughing

Răspuns Câştigător
| ade291 a răspuns:

Am scris eu in cod unde trebuia autoplay, dar daca nu te descurci, poti face un playlist cu ajutorul hypster.com sau streampad.com si asa va fi mult mai usor.
La hypster.com te intreaba inainte de a genera codul daca vrei autoplay sau nu, apoi il pui (codul) la customize big grin.

4 răspunsuri:
| ade291 a răspuns:

Trebuie sa dai la autoplay.

| Erika3001 explică (pentru ade291):

Da. asta mi-am dat seamatongue dar nu gasesc butonul. daca mi-ai putea spune exact...

| ade291 a răspuns (pentru Erika3001):

Din cate imi aduc eu aminte, cand am facut si eu asta, am schimbat in codul de la customize > HTML.

| Erika3001 explică (pentru ade291):

Ce anume ai schimbat daca iti amintesti?

| ade291 a răspuns (pentru Erika3001):

Am scris eu in cod unde trebuia autoplay, dar daca nu te descurci, poti face un playlist cu ajutorul hypster.com sau streampad.com si asa va fi mult mai usor.
La hypster.com te intreaba inainte de a genera codul daca vrei autoplay sau nu, apoi il pui (codul) la customize big grin.