| Decebalul a întrebat:

Hey! Cum imi pot schimba id-ul de la adresa de email si toate datele de la adresa respectiva, gen numele, varsta etc? Am incercat ceva de pe google, dar nu a mers sad. Multumesc! :3

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se poate. Singura solutie este stergerea contului si sa-ti faci altul.
Daca vrei sa-l stergi urmeaza link-ul asta: https://edit.yahoo.com/config/delete_USER
Daca vrei poti lucra si cu un alias la aliases in account info si cand intri intr-o discutie pe mess ai posibilitatea sa alegi cu ce nume scrii.

Bula
| Bula a răspuns:

Faci inca un cont.