| iubesteOrezul a întrebat:

Hey. Cum imi schimb numele la facebook? Stiu unde sa intru dar nu ma lasa. Nu stiu de ce. L-am schimbat de trei ori. Nu se mai poate? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| tudo393 a răspuns:

Mergi la setari,(dreapta sus)dai la setarile contului, si in dreptul numelui dai editeaza. daca aici nu merge schimba browser-ul ca sa il schimbi, iar apoi revi la celalalt browser(sa nu ma intelegi gresit, nu dezinstala browser-ul pe care il folosesti acum!).