| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum pot dezinstala o bara de la google chrome (1 tv online)?
Nu apare deloc ca program instalat în pc așa că control panel iese din discuție.Bara nu are niciun buton de uninstall și nu am idee cum să scap de ea.Am încercat deja să reinstalez google chrome, dar bara e tot acolo. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Sau intri in meniu la mozilla/chrome/ie si dai la manage addons si il gasesti acolo

3 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Lol, dai click dreapta langa bara si debifezi 1 Tv online sau cum apare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mozilla/Chrome/Opera/Safari=>Vizualizare=>bare de unelte si debifezi bara respectiva.Nu ti-o dezinstaleaza dar macar scapi de ea si nu iti mai incetineste asa tare PC-ul!big grin

| Mihaila_Doina_1988 a răspuns:

Cum sa dezinstalez bara de la google chrome 1 tv onlain