| me1oo a întrebat:

Help me, dau funda, nu stiu cum sa mai scap de start. funmood-imi apare la browser, si la mozila si chrome, cred ca am instalat un program si din greseala s-a pus si asta, aveti idee cum il pot scoate? nu apare in control panel la programe, mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice browser intra in toolbar si cred ca ar trebui sa il dezactivezi si de acolo de la "tools"-->"Add-ons"--> "plugins"--> in dreptul fiecaruia scrie "disable" dai click si ar trebui sa dispara.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/firefox. Copiaza adresa asta apoi mergi sus in pagina la "tools" sau daca ai in lb romana scrie "unelte", faci click pe "optiuni" se deschide o fereastra si acolo unde scrie "home page" lipesti adresa de mai sus, dai jos in fereastra ok si aia e.

| me1oo explică (pentru anonim_4396):

Am incercat asta, cand deschid prima pagina mi-o deschide cu google dar urmatoarea nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru me1oo):

Orice browser intra in toolbar si cred ca ar trebui sa il dezactivezi si de acolo de la "tools"-->"Add-ons"--> "plugins"--> in dreptul fiecaruia scrie "disable" dai click si ar trebui sa dispara.