| Adu121 a întrebat:

Hey! Cum se foloseste aplicatia Ringtone+++ in Iphone 4? Problema mea este urmatoarea: am descarcat aplicatia, mi-am cautat ring apelul dorit, l-am descarcat, il am la sectiunea dowloadate, il pot asculta oricand, dar nu il pot muta sau nu il pot seta ca ringtone...stie cineva cum se procedeaza?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in setari la sunet, setari ton de apel si vezi acolo.Iti va apare lista cu tonuri si bifeaza ce ton vrei.