| Lupu_Octavian_1995 a întrebat:

stie cineva ce este aplicatia wallet pentru Iphone 6 si la ce foloseste? DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aplicaţia Wallet poţi utiliza tichete pe dispozitivul tău iPhone pentru check-in la aeroport, primirea şi valorificare de recompense, intrarea la cinema sau valorificarea de cupoane. Tichetele pot include informaţii utile, de exemplu soldul cardului pentru cafea, data expirării unui cupon, numărul locului la un concert şi altele.
Cu un dispozitiv iPhone 6 sau iPhone 6 Plus ori un model ulterior poţi, de asemenea, să adaugi carduri de credit şi de debit la Wallet pentru plăti achiziţii utilizând serviciul Apple Pay.

1 răspuns: