| Lady20Black a întrebat:

Hey :d am o problema. Am achizitionat de curand tableta Odys Loox dar meniul este tot in germana. cum il pot schimba in engleza?:d adica unde ar trebui sa intru? stiu ca la setari..doar ca nu le gasesc. un ajutor va rog mult?:d

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

PAi intri la setari (au ca icon o rotita zimtata), dupa aia Setari regionale si text (are ca icon A... intr-un patrat) si acolo prima optiune care iti apare este Selectare limba, si cauti romana sau engleza, ce vrei tu. Funda?big grin