| clautzuuboy20 a întrebat:

HeY! De cand mi-a reinstalat windowsul am observat ca nu mai imi deschide pozele...(am windows last xp acum ) si nu stiu cum sa fac sa mi le deschida.imi trebuie windows picture and fax viewer daca da dati-mi un link de unde pot sa il iau plzz sad big grin

Răspuns Câştigător
| bistriteanul a răspuns:

Cu siguranta cred ca ai Windows Photo Viewer! Alege o poza, da click dreapta pe ea, apoi Properties. Iti va aparea o fereastra, selectezi General. Jos se vad niste detalii despre fisier, iar undeva scrie Opens with:... Change... Apesi pe Change, iar apoi selectezi din fereastra deschisa Windows Photo Viewer, apesi OK, dupa aia Apply si vei putea vedea linistita orice poza! Daca nu merge nici asa, instaleaza IrfanView, este un bun program pentru vazut poze, cat si pentru editat! Ia-l de aici: http://www.irfanview.com/ Daca nu se asociaza singur, il vei asocia tu cu pozele urmand pasii de dinainte, doar ca in loc de Windows Photo Viewer vei alege IrfanView! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Instaleaza-ti un Windows Xp curat, fara toate porcariile adaugate de Ionel si Georgel si o sa iti mearga mult mai bine.

| php a răspuns:

Am si eu last xplove struck e foarte fainlove struck dar eu nu am problema ta... cred ca trebuie sa iei ce ai zis tulaughing. Scrie si u la google "download si ce iti trebuie si descarcalehappy

| simona_5268 a răspuns:

Buna sunt simona. daca nu poti sa deschizi pozele este din cauza windowsului.probabil nu s-a instalat complet si ai lipseste ceva.nu toate pc primesc toate windowsurile.eu mi-am bagat windows 7.cand am vrut sa imi instalez placuta de baza nu a primit-o.nu stiu mai incearca si tu si schimba windowsul. sper ca te-am putut ajutawinking