| Bloxx a întrebat:

Hey! De ceva timp am o problema la calculator. Cand deschid calculatorul si cand incerc sa instalez vreun program imi apare eroarea asta "This application has failed to start because sfc_os. dll was not found. Re-installing the application may fix the problem." Am cautat in calculator la search si l-am gasit undeva in folderul de la Windows. Ce ar trebui sa fac ca sa il recunoasca? FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Copiezi fisierul care ti l-a dat DonAnonymius in C:\Windows\System32

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Faci aşa:
1.Descarci fişierul de aici : http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? sfc_os
2.Îl pui în folderul programului(aici depinde mult de la program la program, încearcă să îl pui în fişierul unde sunt mai multe.dll )

| Bloxx explică:

@DonAnonymius scuze ca nu pot sa iti dau fundita, o sa iti dau vot. Si eu am gasit acest fisier, dar Username mi-a spus exact unde ar trebui sa il pun. Si chiar a functionat. Mersi mult Usernamewinking!