| Mihaela_Lazarescu_1979 a întrebat:

Hey,eu sunt nouă pe saitul acesta și nu înțeleg pentru ce este făcut! Îmi puteți explica? Vă rog! Este ca Brainly?

2 răspunsuri:
| BurnoutBro a răspuns:

Cam asa ceva insa TPU este cu mult mai complex si nu doar cu tematica scolara ci si altele si este cu mult mai vechi ca brainly si cu mult mai bun.

| PainTech a răspuns:

Ai probleme? Nu iti functioneaza papagalul sau s-a imbolnavit laptopul? Forumul TPU e numai bun pentru cautat raspunsuri la intrebari technice si existentiale.

La inceput temele erau interzise, dar acum nu mai stiu.