| 14bubulina a întrebat:

Hey HELPPPP!
Deci am importat un video din calculator in tableta iar acum cind vreau sa-l editez pe programa Video Show....imi apare mai jos scris "Tip de fisier nerecunoscut...ce fac? va rog sa am ajutati

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://stealthsettings.com/......droid.html
Daca nu merge incearca sa resetezi tableta.

| darrio2007 a răspuns:

Trebuie convertit.Sau vezi daca se deschide cu alt program video.

| RecKinul a răspuns:

Probabil acel video este intr-un format pe care nu-l recunoaşte Video Show....Alte video merg? Dacă alte video merg înseamnă că video pe care vrei să-l editezi este in alt format neacceptat. Dacă este aşa fă-i conversie intr-un format acceptat cu un convertor video pe PC apoi bagă-l înapoi pe tabletă.