| Bianca987654321 a întrebat:

Hey.îmi cer scuze pentru categorie, dar este urgent.fratele meu a uitat codul de blocare la schimb(sim) al unui nokia n72 şi acum merge doar cu cartela lui...ce pot să fac să resetez codul, să-l aflu sau să-l şterg? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| 000Diddy000 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie si am mers la ei, l-au trimis la Bucuresti dar... nimic... acum merge numai cu cartela mea nu cred ca ii mai poti face ceva odata ce l-ai uitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie necorespunzatoare. Tehnologie sau Informatii Utilitare te poate ajuta.