| Noonehereyet a întrebat:

Hey! Imi place mult sa scriu...carti si povesti. Si m-am saturat de Microsoft Office Word. Ce imi puteti recomanda?

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Wattpad e ok.
Sau office libre sau doks de google
Sau un creion si o foaie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wattpad. Poti citi/scrie carti. Sunt mai multe optiuni. Iti arata numarul vizualizarilor, ai stele prin care iti exprimi placerea fata de o carte/ primesti. Poti primi/da mesaje si poti urmari persoane. Good luck!

| TheWalker11 a răspuns:

Incearca Wattpad!winking. Poti sa citesti si si scrii. E interesant site-ul.

| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Text Document daca ai widowls 7

| Marry99 a răspuns:

Wattpad Beta... poti sa iti publici povestile! :-D Eu acolo imi scriu povestile!;-)