| Andrei_Dragos_1996 a întrebat:

Hey imi poate spune si mine cineva, cum se pun notele de subsol in world 2007. Dau la footer iar de acolo nu mai stiu.Ar trebui sa imi apara nota de subsol iar o litera langa citatul respectiv. dar nu imi apare

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna,

Uite am sa iti las un link ca sa poti citi tu exact si sa intelegi cel mai bine.

http://office.microsoft.com/......26522.aspx

Acolo iti arata pasii. Nu este greu, dar este mai indicat sa citesti tu decat sa iti explic pentru a evita unele confuzii.

Daca nu te descurci, spune-mi.

Pa, pa.