| anonim_4396 a întrebat:

Hey Internatiune am si eu o mica problema.Eu sunt animator/proiectant 3D...etc.Si as vrea sa fac o animatie cu voce, doar ca aici este problema..nu mai merge microfonul :'( stiti un site in care sa tastez o propozite(Ex. Hey Internatiune) si sa se creeze acea propozitie audio sau macar o aplicatie
Mersi Anticipat,dau funda, sunteti cei mai tari happy

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Uite unul aici, dar nu are implementata dictia pentru limba romana. http://www.naturalreaders.com/index.html. Dar ar fi mai bine sa iti cumperi un microfon nou. Unul cat de cat decent te ajunge pana in 60 lei(nu ma refer aici la casti cu microfon, alea sunt mai ieftine).