| miha96 a întrebat:

Hey lume...am o nelamurire cu tableta mea un Alcatel onetouch t10...o incarc si dupa 2 ore se inchide total.o pun iar la incarcat si beculetul se aprinde dar numai porneste si ciudat a fost ca a doua zi s-a deschis..asta e a doua oara cand imi face asta nefacandu-i nimic.ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| Alex96CM a răspuns:

E normal, tableta intra in standby cat timp este la incarcat si acest standby dureaza 13 ore, in general atat dureaza la majoritatea tabletelor pana se incarca 100%. este ok, nu are nici o problemawinking

2 răspunsuri:
| molocemarius a răspuns:

Nu ar trebui sa se intample asta dar sa fii mai sigura du-te la firma de unde ai achizitionat-o si daca mai ai garantia ti-o vor repara ei si vei afla ce problema are! Funda? big grin

| Xboss33X a răspuns:

Bateria s-ar putea sa fie de vina.Am avut o problema asemanatoare cu a mea.