| MirunaC a întrebat:

Hey,ma gandesc foarte serios sa imi iau un Samsung Galaxy Note.Din cate am citit am observat ca este un telefon foarte foarte bun.Voi ce parere aveti? Merita?

Răspuns Câştigător
| Ioni_Ionela_1997 a răspuns:

Da merita si verisoara mea are e foarte bun.

4 răspunsuri:
| IceCreamDoll a răspuns:

Depinde pentru ce anume vrei sa il cumperi, dar eu ti-as recomanda Samsung Galaxy S3. Poti citi specificatiile mai jos:
http://www.emag.ro/......SAMI9300WH

| pisy_5459 a răspuns:

MERITA.Am vrut si eu sa-mi iau, dar acum Samsung galaxy s2.
nu mi-am luat deoarece, dupa parerea mea este MULTTT PREAA MARE, il tii in 2 maini.
sincer ai putea sa cauti si alte telefoane mai bune decat acesta

| Vocaloid a răspuns:

Eu am unul si e destul de bun

| Ama112 a răspuns:

Mie imi place foarte muult...
Singurul defect care il are e ca este putin cam mare, dar in rest este totul OK