| Blake1 a întrebat:

Hey.mi-am reinstalat windows si imi apare la ceas 7:43 pm. cum fac sa imi apara 19:43?

4 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

laughing te bagi jos unde e ceasul, dai Modificare setări pentru dată și oră

| Blake1 explică:

Nu am nimic de genu...de la nici unul.

| imitatiedeom a răspuns:

Dai dublu click pe el, si apoi optiuni, poti selecta format de 24 sau 12 ore, acum depinde de windows al meu nu are formatul de 24 de ore. laughing

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Poti sa-mi spui ce windows ai si dupaceea poti sa-ti zic cum se schimba ora ca eu am windows 7 si numai la acesta stiuwinking