| TomyBrave2019 a întrebat:

Nu stiti de unde pot gasi casti de gaming online? Dar as vrea sa fie, nu stiu cum sa zic, sa aiba un singur cablu din acela pentru mufa de la laptop pentru ca laptopul meu nu are numai o "gaura" pentru casti. Sa fie si audio si microfon. Am incercat pe Emag si nu am gasit nimic. Am gasit ceva pe Amazon insa tot asa, cu un cablu pentru microfon si altul pentru audio...Nu ma prea pricep la casti. Nu prea conteaza culoarea doar sa aiba ce am scris mai sus. Daca ati putea sa imi lasati un link la castile respective m-as bucura! Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Ai aici cate vrei,
https://www.pcgarage.ro/......ack-35-mm/

Cauti casti cu TRRS si merg pe laptop daca ai mufa combo.

6 răspunsuri:
| TomyBrave2019 explică (pentru Intruder19):

Deci TRRS inseamna si microfon si audio intr-un singur cablu. Multumesc, insa vreau sa intreb, acestea cum sunt? https://www.amazon.de/......ref=sr_1_4 keywords=gamer+headset&qid=1562911680&s=gateway&sr=8-4 Sunt asa sau sunt TRS?

| Intruder19 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Par chinezarii ieftine, ai adaptor inclus vad dar nu par de calitate.

| TomyBrave2019 explică (pentru Intruder19):

Da, si eu am zis asta...dar stii cum e...nu caut casti de 700 lei laughing O sa ma mai uit pe Pc Garage oricum.

Răspuns utilizator avertizat
| Intruder19 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Atunci iti cumperi un adaptor si poti folosi orice pereche de casti care vine cu doua mufe.

https://bit.ly/2JH1qwk

| TomyBrave2019 explică (pentru Intruder19):

Da, si la asta m-am gandit insa am gasit ceva pe link-ul lasat de tine si cred ca o sa cumpar de acolo.