| tzunami a întrebat:

Hey prieteni am o camera video/foto Kodak EasyShare C142 si cand fac un video nu pot sa dau pauza nu stiu din ce cauza va rog sa imi spuneti exact cum pot da pauza la ia si daca stiti vreun site unde imi axplica cum pot face asta puneti link in raspunsuri dau funda pentru cele mai bune raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Nu poti. Daca vrei asta iti cumperi o camera video.Filmezi sub forma de videoclipuri le descarci in pc si aici le poti uni cu un program de editare video.