| OliverCT a întrebat:

Hey,prieteni! Am o problema cu un mouse pe care l-am achizitionat saptamana asta.L-am bagat,am instalat toate driverele necesare, insa mouse-ul se reseteaza incontinuu(dupa fiecare 2-3 secunde se opreste, e usor observabil lucrul asta fiindca se sting si luminitele de la el)Am fost la un tovaras iar la el merge perfect. Oare care-i cauza? :/ Precizez ca eu am Windows 7 pe 64 de biti iar el are Windows 8.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi o nerecunoastere a mouse-lui de catre Windows 7 sau o defectiune a portului USB.