| αlεxTzure a întrebat:

Hey sall! Am un Nokia asa 201 si tatal meu are un LG-A140 si cand vreau sa ii trimit ceva prin Bluetooth accept si imi da o eroarea dar la alte telefoane nu imi da asa.Cum pot sa ii trimit.
Are spatiul necesar.

Răspuns Câştigător
| eAnne a răspuns:

Nu merge deoarece este alta marca de telefon si nu se leaga conexiunea intre ele. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

1 răspuns:
| anka a răspuns:

Conexiunea se realizeaza indiferent de tipul telefonului. Poate e bateria descarcata. Esti sigur ca are spatiu? Poate are nevoie de card de memorie.