| IIxGriimZz a întrebat:

Hey salut azi va voi da o intrebare simpla pe care oricine o stie:
Deci care este Noul iPhone aparut pe piata?
Care este noul Samsung aparut pe piata?

[ laughing oricine stie dar vreau sa dau funda degeaba ((: ]

Răspuns Câştigător
| NobodyLoveMeButILoveYou a răspuns:

IPhone 5 care este de ultima generatie si Smasung Galaxy S3 Care se spune ca este mult mai bun decat Iphonul... Ai dreptate. Toata lumea stie.winking Funda? laughing big grin

| IIxGriimZz explică (pentru NobodyLoveMeButILoveYou):

Imi pare rau sa te anunt dar daca nu mai puneai si faza asta : "Care se spune ca este mult mai bun decat Iphonul..." eu zic ca e falsa ca m-am uitat pe youtube si sunt si eu insumi un expert si am cele doua tell si mereu unde as merge la servici sau in alta parte merg cu amandoua si iti zic cu cea mai mare seriozitate iPhone-ul 5 rezista la sorui mult mai mari decat S3 si altele s3 nu are ecran RETINA pe cand 5 are si mai are si 12 mp sau 18 cat mama dracu o avea imp ca scoate poza realistice laughing mda vad ca am scris prea mult

3 răspunsuri:
| BencheaAdelin a răspuns:

Deci iphone 5 Samsung galaxy tab 2.

| Nony96 a răspuns:

Noul iphone5 si Samsung galaxy S3