| RisaSomerhalder24 a întrebat:

Hey, scuzatzi de categorie dar am URGENTA nevoie de ajutorul vostrubatting eyelashes:-sbig grin Deci happy am modem RDS, de cand mi-am reinst. windows-ul merge suuuper de rau! happy nici nu pot sa imi iau programul de sunet de pe internet anyway... deci cand e deconectat sus langa PC scrie UMTS ceva de genu`, si cand il conectez se face HSDPA, are cv legatura cu viteza? please help, va dau funda si voturi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey'
Problema ar fi urmatoarea,probabil este din cauza windows-ului deoarece inainte de a ti-l reinstala ai avut un alt windows, si acum ti-ai instalat unul mai nou(presupun ca pe 7, e cel mai neplacut windows), deci poate cauza este ca ai un alt windows decat cel dinainte.
Pa! Succes!