| RisaSomerhalder24 a întrebat:

Hey, scuzatzi de categorie dar am URGENTA nevoie de ajutorul vostrubatting eyelashes:-sbig grin Deci happy am modem RDS, de cand mi-am reinst. windows-ul merge suuuper de rau! happy nici nu pot sa imi iau programul de sunet de pe internet anyway... deci cand e deconectat sus langa PC scrie UMTS ceva de genu`, si cand il conectez se face HSDPA, are cv legatura cu viteza? happy please help, va dau funda si voturi big grin

1 răspuns:
| WoKy a răspuns:

Pai suna-i pe aia si intreaba-i care-i treaba. Si eu patesc la fel. Dupa ce reinstalez windowsul am viteza de tot c...tul. I-am sunat pe aia am facut urat si totul a fost frumos.
Salut...