| helllauuu a întrebat:

Hey! sti cineva in ce program imi pot, si cum imi pot edita o poza ca cea din link-ul de mai jos? Funda!
http://weheartit.com/entry/136648688/explore?context_use r=sabelacn&page=23

1 răspuns:
| vlad70 a răspuns:

Da, nu ar fi greu sa o faci, trebuie doar sa stii sa o faci, eu iti recomand photoshop cs 5 pentru inceput, succes, P.S. : vezi imaginea cu fata aceea? si mai vezi inca o fotografie pe fata ei?, ei bine pe fata aceea incearca sa ii modifi vizibilitatea ca si cum ai indeparta un panou verde ( atunci cand te fotografiaza).
funda?