| MBAAA a întrebat:

Hey, stie cineva cu aproximatie cam cat costa o carcasa pentru samsung corby? big grin

6 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Aprox. 20 lei uite si un site de unde sa iti iei :
http://www.okazii.ro/cautare/carcasa+samsung+corby.html

| Cherisheverything a răspuns:

Buna! Eu vazusem pe internet parca, diverse culori, de la 10 pana la 25 de lei una.

Te poti uita aici(carcasa baterie) sau si pentru fata daca ai nevoie:

http://www.gsmnet.ro/cautare/samsung-corby-carcasa/p2

In rest nu prea am mai gasit, imi pare rau :( poate daca scrii pe google carcase camcung corby... poate gasesto ceva, sunt unii oameni care fac schimb de culori :D

Hugs

| MBAAA explică:

Hey fernanda, stiu asta, insa as vrea sa-mi iau eu o carcasa de preferabil roz, si as vrea sa stiu cam cat costa

| MBAAA explică:

Thecolourofthesoul, am intrat pe link`ul dat de tine insa n`am vazut carcase roz acolo, oricum mersi mult.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| analia0103 a răspuns:

Daca iti cumperi Samsung corby iti ga 3 carcase gratis

funda?love struck