| JstGeorge a întrebat:

Hey. Stiti ceva aplicatie pentru PC unde poti sa scoti versurile de la o melodie sa ramana doar linia melodica?

P.S. Am windows 10

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Citeste aici poate te ajuta: http://www.wikihow.com/......te-Karaoke

Spor!

| DryIce a răspuns:

Pai cu filtre. Eu ma jucam cu magix music maker, era ok, avea foarte multe filtre si se putea taia din melodii adauga etc. Nu mai stiu nici cum se numeau nu am mai folosit demult programul dar stiu ca din filtre se face. Ce are windowsul "voice cancelation" e ok dar strica parte din melodie.

| Skobylex a răspuns:

Am avut pe un calc.mai vechi un program care se numea realtex hd audio driver.