| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Hey, tocmai am incarcat un video pe youtube si vreau sa pun o eticheta, stiti voi pe video sa scriu ceava, am mai facut asta dar acum s-a modificat youtube si nu gasesc de unde sa pun eticheta. ma ajutati?

funda!

Răspuns Câştigător
| adrianc2007 a răspuns:

In youtube, in stanga sus, iti apare avatarul tau si username-ul, urmate de o sageata indreptata in jos.
Apesi pe sageata, si din lista aparuta, alegi "Manager video".
Se va deschide o noua pagina, unde apar videoclipurile incarcate de tine. Alegi videoclipul pe care doresti sa il editezi(etichetezi in cazul tau), iar sub acesta iti vor aparea 3 butoane ("Editati informatiile" "Editati videoclipul" "Youtube Analytics"), alegi "Editati videoclipul".
Se deschide o pagina noua, iar acolo, sub search-ul de la youtube, apar 4 butoane ("Informatii si setari" "Imbunatatiri" "Adnotari" "Subtitrari"), alegi "Adnotari" si apoi te descurci sa etichetezi.
Bafta si o zi buna !