| Vlad_Ristty_1977 a întrebat:

am facut o prostie si am nevoie de ajutor. Am un frate mai mare care este la facultate si are un laptop... Azi m-a lasat sa stau pe el pana cand l-am parolat. Daca vreau sa bag parola imi zice ca userul nu e logat si tin sa mentionez ca Windosul nu e original... Am nevoie de ajutor, pe 25 iulie are nevoie de laptop. Daca pierde ceva din el nu stiu ce patesc.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| H5K a răspuns:

Hey...nu are importanta ca windows este sau nu original, parola trebuie sa mearga...doar sa o scrii corect si ai grija sa nu ai CAPS-LOOK on..altceva nu stiu ce ar putea fi.