| Kamnikaze a întrebat:

Am un laptop Dell si am facut doua conturi pe el Admin si Guest.Am parolat Adminul si Guestul la fel,si la Admin acum nu mai stiu parola la el, mai mult stau pe Guest.Se poate reinstala windows-ul pe el? Daca da cum?

6 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Incearca prima varianta. Daca nu trebuie sa reinstalezi windowsul.

| Scorpiel a răspuns:

Da se poate reinstala Windows-ul..la reinstalare formatezi partitia C si nu o sa mai ramana nimic din windows-ul vechi.

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Da se poate reinstala windolsul doar că alegi să iti fie recreeate ambele partiții dacă conutrile admin și gost sunt in c si respectiv in d si daca le ai și dacă nu e la fel.

| vastit a răspuns:

Uite cum resetezi parola de admin
http://vastit.ro/......nistrator/