| BaMBuS_3310 a întrebat:

am o intrebare.Cum sa prind netul la scoala fara modem? Am liceu de informatica asa ca ar trebui sa prind prin wireless nu? Doar ca nu stiu cum functioneaza wireless-ul sau cand il prind pe laptop.Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| MyNameIsCicoare a răspuns:

Doamne liceu de informatica si nu stii sa te conectezi la wirelesslaughing))

| omulvesel a răspuns:

Sal
eu am tel si am Wi-Fi si daca ai vreun wireless si e pornit merge
da pentru laptop... pai nu trebuie sa aiba parola si fa-ti si u un icon cu netu cand te duci la scoala pornestel si daca iti cere parola inseamna ca wireless-u e parolat si trebuie sa stii si id si parola deci in final bafta dai funda?!