| atleticu a întrebat:

am o intrebare urgenta am comandat un ceas de pe www.miniinthebox.com si in fine a durat un pic si mi-a venit acasa instiintare numai ca pe instiintare la destinatar in loc de numele meu scrie LTJS si apoi scrie adresa mea, cei de la posta mi-au spus ca e ceva pe o firma dar apoi am intrat pe google si am scris LTJS si mi-a aparut ceva cu hongkong de unde este siteul ala. CIne imi poate da detalii cum as putea sa ridic coletul sau daca e asta

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Le spui ca au gresit numele.adresa este a ta.deci iti va da produsul.