| AlexU13 a întrebat:

HEy TPU! Am o nelamurire in privinta telefoanelor BlackBerry : Care din urmatoarele telefoane e cel mai bun din punct de vedere al bateriei! : BlackBerry 8520 / 9220 / 9300 / 9320 / 9360 / 9720?

Răspuns Câştigător
| justyoung9 a răspuns:

Da,una noua e, evident mai buna decat una deja folosita, dar ai grija sa fie de aceeasi marca

2 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

Eu l-am analizat pe Blacberry 8520 si bateria lui tine destul de mult(daca nu-l folosesti tine si 3 zile)

| AlexU13 explică (pentru justyoung9):

Crezi k daca ii schimb bateria am sanse sa tina mai mult? asa am mai auzit ..pe net

| justyoung9 a răspuns (pentru AlexU13):

Da,una noua e, evident mai buna decat una deja folosita, dar ai grija sa fie de aceeasi marca