| BrokenArrow a întrebat:

Am o nelamurire.
Prin aprilie mi-am luat un PC nou si de fiecare data cand il deschid imi apare ca trebuie sa-mi activez windowsul. Intr-o zi am dat pe "activate windows" si de atunci, sub "activate windows", scrie "waiting to connect". Ce-i de facut? thinking
Nu stiu daca are vreo importanta sau nu, dar am windows 8. confused

3 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Nu ai licenta la sistemul de operare, aceasta este varianta trial.
Activarea licentei se face prin telefon.

| sltlp a răspuns:

Daca ai windows pirat...

| lpavel a răspuns:

Nu trebuia sa dai pe activate windows!
Acum nu mai ai alta solutie trebuie sa-l activezi iar pentru asta trebuie sa cumperi licenta sau poti face cont pe un tracker si descarci de acolo un activator! Bafta!