| 123456450 a întrebat:

Am primit o tableta CAptiva de la unchiul meu! Si nu stiu cum sa imi activez netul pe ea! MA puteti ajuta? Apropo as vrea sa imi activez netul pe tableta in reteaua romtelecom! Astept raspunsuri, Dau funda celui mai bun raspuns! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| artagonlord a răspuns:

Pe Wi-Fi? Intri pe Settings wifi si il treci pe ON si bagi parola la retea.

| KrashTime a răspuns:

Vrei sa activezi wifi-ul sau vrei sa te conectezi prin cablu la net? Baga id meu de mess si te lamuresc eu cu tot ce ai nevoie: sebychiriac@yahoo.com