| denisag0g0 a întrebat:

Am si eu o intrebare cum poti face o poza prin tstatusra sau mess! Fara camera web?

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Poza la Desktop? Vezi ca ai un buton Deasupra la Sus Jos Stanga Dreapta Numit : Print Screen apasa pe el apoi i-o poti trimite cuiva pe mess cu CTRL + V happy
Funda big grin

3 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Poza tie sau poza ecranului?
Poza tie sa iti faci fara web nu poti. Ca sa trimiti un screenshot a ecranului apesi pe butonul asta
http://i.imgur.com/FbgqL7j.png

Succes!

| DeeaDiduu a răspuns:

Ai nevoie de camera web, nu stiu alta solutie

| danutz0902 a răspuns:

Apesi pe butonul de la tastatura : print screen si dupa aceea intri in paint si apesi paste sau ctrl+v sper sa te ajute