| yoanna3443 a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta, stie cineva cum pot transfera aplicatiile free de pe iphone in itunes pe PC? Vreau sa dau update la soft si sa nu-mi pierd toate aplicatiile
P. S.: Dau funda :*

1 răspuns:
| Alin_Constantin_1979 a răspuns:

Daca ai iphone, presupun ca ai si itunes intran terl de pe pc si fa-i update-ul de acolo - n-ar trebui sa pierzi nimic; in genere pierzi doar daca faci sink din alt pc decat de obicei si iti sincronizeaza iphone-ul cu ceea ce ai in aplicatia din pc-ul respectiv - deci, in mod normal, de pe al tau nu ar trebui sa ai problema.