| Soloooo23 a întrebat:

am si eu o mica intrebare.
Stie cineva un model de laptop cu procesor bun, 4 gb rami memorie buna pana in 11 milioane?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Un laptop nou cu caracteristicile indicate de tine gasesti doar cu peste 2.000 lei RON (20 milioane lei ROL). Cu 1.100 lei gasesti doar netbook, cu mult mai slab. Numai bine!

| laptopnews a răspuns:

Poti sa cauti ceva SH, dar nou nu prea gasesti cu procesor bun. Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nou cu 4GB ram nu prea gasesti in 11 mil. Daca mai vrei si procesor bun in niciun caz.