| mitusimona a întrebat:

Hey tpu.am si eu o nelamurire. vreau sa imi cumpar o imprimanta cu laser.si nu stiu pe care sa o aleg.am 2 variante Imprimanta Laser Color Canon i-SENSYS LBP7018C si Imprimanta Laser Color Samsung CLP-325.nu stiu care este mai buna.voi ce imi recomandati? va multumesc

1 răspuns:
| pavdany92 a răspuns:

Eu am o imprimanta laser Samsung dar e al negru doar, dar scoate foarte bine si sunt multumit de ea, chiar daca scot o poza sau ceva si in alb negru o scoate la calitate mare, eu as lua Samsung pentru ca in ultimii 2 ani au rupt piata la capitolul calitate si dotari
acum tu alegi, asta depinde si de buget big grin